Wyniki sortowane według etykiety: konkurs

Konkurs plastyczny "Zabytki Chin" - prosimy o cierpliwość

08.10.2021
Rozumiemy niecierpliwość młodych artystów (oraz ich rodziców i opiekunów) i będziemy się starali ogłosić wyniki jak najszybciej, ale bardzo prosimy o cierpliwość - komisja będzie musiała spotkać się kilka razy...
więcej o Konkurs plastyczny "Zabytki Chin" - prosimy o cierpliwość

28.09.2021
Organizatorem konkursu jest Centrum Nauczania Języka i Współpracy (CLEC) przy Ministerstwie Edukacji ChRL. Celem konkursu jest umożliwienie uczniom z różnych krajów europejskich zapoznanie się z duchem Igrzysk Olimpijskich oraz zaprezentowanie swoich umiejętności plastycznych i kaligraficznych poprzez stworzenie gazetki szkolnej w formie plakatu. Praca ma poruszać tematykę Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kontekście hasła: „wzajemne zrozumienie, przyjaźń, solidarność i fair play”.
więcej o Konkurs „Namaluj Zimowe Igrzyska Olimpijskie – Ucz się chińskiego" dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Europy.
Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym "Chińskie Impresje"

28.09.2021
Z okazji 72. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Chinami a Polską, Ambasada ChRL w Polsce wraz z Instytutem Konfucjusza organizuje konkurs fotograficzny "Chińskie Impresje", którego zwieńczeniem będzie wystawa online zwycięskich prac.
więcej o Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym "Chińskie Impresje"
Konkurs plastyczny dla dzieci "Zabytki Chin"

24.05.2021
Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-8 w roku szkolnym 2021/2022 do udziału w konkursie plastycznym „Zabytki Chin”.
więcej o Konkurs plastyczny dla dzieci "Zabytki Chin"
20 kwietnia: Międzynarodowy Dzień Języka Chińskiego

19.04.2021
Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Chińskiego zapraszamy na dwa wydarzenia: quiz wiedzy o j. chińskim oraz mini-lekcję o chińskim slangu internetowym.
więcej o 20 kwietnia: Międzynarodowy Dzień Języka Chińskiego