17 stycznia, 17:00: Noworoczne warsztaty dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

Z okazji zbliżającego się Święta Wiosny, zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej na warsztaty poświęcone obchodom Chińskiego Nowego Roku, które odbędą się w siedzibie Instytutu (ul. Oleandry 2a, sala 2.01) dn. 17 stycznia 2023 r. o godz. 17:00.

W trakcie półtoragodzinnych zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać noworoczne tradycje oraz zwyczaje Chińczyków, dowiedzieć się jakie zwierzęta reprezentują kolejne lata w tradycyjnym kalendarzu księżycowym oraz nauczyć się piosenki z życzeniami po chińsku. Ponadto, własnoręcznie wykonają również ozdoby: znaki 福 (pomyślność), wycinanki z króliczkami i lampiony.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl