2.06 konkurs „Hanyu Qiao - Most do Języka Chińskiego” na UAM w Poznaniu

Instytut Konfucjusza Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na tegoroczny Konkurs Hanyu Qiao; Most do Języka Chińskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce 2go czerwca 2023 o godz. 8:30 w siedzibie Instytutu Konfucjusza UAM w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 6.

Instytut Konfucjusza Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na tegoroczny Konkurs Hanyu Qiao – Most do Języka Chińskiego, w skład którego wchodziły będą trzy poziomy:

22. Ogólnopolskie eliminacje do międzynarodowego konkursu „Hanyu Qiao - Most do Języka Chińskiego” dla studentów
16. Ogólnopolskie eliminacje do międzynarodowego konkursu „Hanyu Qiao - Most do Języka Chińskiego” dla uczniów szkół średnich
3. Ogólnopolskie eliminacje do międzynarodowego konkursu „Hanyu Qiao - Most do Języka Chińskiego” dla uczniów szkół podstawowych

Wydarzenie będzie miało miejsce 2go czerwca 2023 o godz. 8:30 w siedzibie Instytutu Konfucjusza UAM w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 6.

Zaproszenie oraz dodatkowe informacje przesyłamy w załączniku.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety zwrotnej. Można to zrobić poprzez Formularz Google tu: https://forms.gle/AxUVQNSqLpwP65Wo7 lub odesłanie załączonej tabelki.

Do pobrania:
Program konkursu